Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł -Wiktor Hugo

Podmioty Certyfikowane

Sami Sobie, województwo: podkarpackie

Sami Sobie
Branża: catering

Innowacyjna Spółdzielnia Socjalna "Sami Sobie" powstała w sierpniu 2013 roku, kiedy to grupa kilku bezrobotnych mieszkańców Stalowej Woli postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i założyła Spółdzielnię Socjalną.

Nazwa "Sami Sobie" - to hołd złożony budowniczym i "ojcom" Stalowej Woli. którzy w czasach Centralnego Okręgu Przemysłowego (przed drugą wojną światową) założyli pierwszą na tych terenach gospodę i nazwali ją "Sami Sobie".


Innowacyjna Spółdzielnia Socjalna "Sami Sobie" ma swoją siedzibę w budynku Inkubatora Technologicznego w Stalowej Woli, który patronuje rozwojowi firmy i wynajmuje Spółdzielni pomieszczenia świetnie nadające się do prowadzenia działalności cateringowej, jako że przed laty mieściła się tu główna stołówka Huty Stalowa Wola. Rozszerzając zakres działalności Spółdzielnia uruchamia obecnie bistro „Sami Sobie” oferujące pracownikom firm na terenie byłej Huty Stalowa Wola produkty tzw. „małej gastronomii” (kanapki, zapiekanki, itp.) planowane jest rozpoczęcie wydawania obiadów.

Innowacyjna Spółdzielnia Socjalna Sami Sobie
Kwiatkowskiego 9
37-450 Stalowa Wola
tel. 15 830 24 25, 514 958 443
e-mail: isssamisobie@gmail.com