Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł -Wiktor Hugo

Podmioty Certyfikowane

ZAZ nr 2 w Krośnie, województwo: podkarpackie

ZAZ nr 2 w Krośnie
Branża: pralnia

Zakład Aktywności Zawodowej nr 2 Polskiego Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) w Krośnie od 35 lat prowadzi różne formy wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wszystkie działania ZAZ nr 2 PSONI Koło w Krośnie są skoncentrowane na przygotowaniu pracowników z niepełnosprawnością do zatrudnienia w zakładach pracy chronionej lub na otwartym rynku pracy. Ponadto ZAZ nr 2 podejmuje działania mające na celu poprawę ogólnego stanu zdrowia pracowników z niepełnosprawnością oraz zapewnienie niezbędnego wsparcia w uzyskaniu jak największego stopnia samodzielności.


ZAZ nr 2 PSONI Koło w Krośnie w ramach świadczenia profesjonalnych usług pralniczych obsługuje m.in. hotele, restauracje, kluby sportowe i klientów indywidualnych. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz profesjonalnemu wyposażeniu ZAZ nr 2 w Krośnie świadczy wysokiej jakości usługi pralnicze.

 

Zakład Aktywności Zawodowej nr 2 w Krośnie
Bohaterów Westerplatte 2a
38-400 Krosno
tel. 509 647 643
e-mail: zaz2.krosno@psoni.org.pl